Віртуальний тур: Храм на честь Іверської ікони Божої Матері​​

Храм на честь Іверської ікони Божої Матері​​

Віртуальний тур: Храм на честь Іверської ікони Божої Матері​​

Храмовий комплекс Іверської ікони Божої Матері. Храм з’явився у мальовничому куточку на околиці міста Дніпро лише наприкінці 20 сторіччя, але історія цього місця досить цікава.

 

Поширте у соціальних мережах:

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Email

Про Храм на честь Іверської ікони Божої Матері

Довідка з Вікіпедії

Храм на честь ікони Божої Матері «Іверська» — православний храм Дніпропетровської єпархії Української православної церкви Московського Патріархату заснований в 1998 році, в сосновому лісі північній частині Дніпра. Настоятель храму протоієрей Микола Несправа.

Історія храму

У 1998 році на місці будівництва основного храму, встановленої в наметі, звершили літургію на честь прибуття чудотворного образу ікони Божої Матері «Іверська», написаної в Москві з благословення Патріарха Московського і всієї Русі Алексія II і освяченою у Іверській каплиці біля Воскресенських воріт. Ікону перевезли у Дніпро і принесли на місце будівництва.

У 1998 році розпочато будівництво першого храму — «Золоті Ворота», який був побудований за 8 місяців. Одночасно з будівництвом «Золотих Воріт» розпочато будівництво головного храму в честь ікони Божої Матері «Іверська», що складається з двох храмів: верхнього — річного та нижнього — зимового.

14 вересня 2008 року Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней у співслужінні духовенства єпархії звершив Велике освячення храму на честь святих і праведних Богоотец Іоакима і Анни.

Святині Іверського храму

Віртуальний тур: Храм на честь Іверської ікони Божої Матері​​